Zapraszamy do kontaktu

  • All
  • Management & Finance
Marcin Schulz

Marcin Schulz

Kierownik Produkcji

+48 601 951 036

marcin.schulz@necksimp.pl
Konrad Skibinski

Konrad Skibiński

Kierownik Planowania i Zarządzania Projektami

+48 607 579 061

konrad.skibinski@necksimp.pl
Marta Borowicz

Marta Borowicz

Project Manager

+48 603 085 916

marta.borowicz@necksimp.pl
Malinowski

Andrzej Malinowski

Zapytania ofertowe

+48 56 663 7664

andrzej.malinowski@necksimp.pl
Ireneusz Sobczynski

Ireneusz Sobczyński

Kierownik Zakupów Strategicznych

+48 661 101 242

ireneusz.sobczynski@necksimp.pl
Weronika Webb

Weronika Kucińska

Specjalista ds. zakupów i logistyki

+48 601 820 990

weronika.kucinska@necksimp.pl
Szymon Webb

Szymon Jażdżewski

Quality Manager

+48 607 541 617

szymon.jazdzewski@necksimp.pl
Marcin Zandecki

Marcin Zandecki

Kierownik Technicznego Przygotowania Produkcji

+48 601 264 473

marcin.zandecki@necksimp.pl
Dariusz Siljanczuk

Dariusz Siljanczuk

Dyrektor Zarządzający

dariusz.siljanczuk@necksimp.pl

Justyna Strzyżewska

Finance Manager

+48 783 965 139

justynastrzyzewska@necksimp.pl
Maciej Franciszkowski

Maciej Franciszkowski

Finance Controller

+48 605 240 954

maciej.franciszkowski@necksimp.pl
Aleksandra Romel-Domarecka

Aleksandra Romel-Domarecka

HR & Administration Manager

+48 667 870 880

aleksandra.domarecka@necksimp.pl
Bookkeeping

Księgowość

+48 56 663 7667

accounting@necksimp.pl
Invoice

Faktury & płatności

+48 56 663 7668

e-faktury@necksimp.pl