Zapraszamy do kontaktu

  • All
  • Management & Finance

Marcin Schulz

Kierownik Produkcji

+48 601 951 036

marcin.schulz@necksimp.pl

Konrad Skibiński

Kierownik Planowania i Zarządzania Projektami

+48 607 579 061

konrad.skibinski@necksimp.pl

Marta Borowicz

Project Manager

+48 603 085 916

marta.borowicz@necksimp.pl

Andrzej Malinowski

Zapytania ofertowe

+48 56 663 7664

andrzej.malinowski@necksimp.pl

Ireneusz Sobczyński

Kierownik Zakupów Strategicznych

+48 661 101 242

ireneusz.sobczynski@necksimp.pl
Weronika Webb

Weronika Kucińska

Specjalista ds. zakupów i logistyki

+48 601 820 990

weronika.kucinska@necksimp.pl
Szymon Webb

Szymon Jażdżewski

Quality Manager

+48 607 541 617

szymon.jazdzewski@necksimp.pl

Marcin Zandecki

Kierownik Technicznego Przygotowania Produkcji

+48 601 264 473

marcin.zandecki@necksimp.pl

Dariusz Siljanczuk

Dyrektor Zarządzający

+48 661 490 513

dariusz.siljanczuk@necksimp.pl

Agnieszka Osipiak

Finance Manager

+48 783 965 139

agnieszka.osipiak@necksimp.pl

Maciej Franciszkowski

Finance Controller

+48 605 240 954

maciej.franciszkowski@necksimp.pl

Aleksandra Romel-Domarecka

HR & Administration Manager

+48 667 870 880

aleksandra.domarecka@necksimp.pl

Księgowość

+48 56 663 7667

accounting@necksimp.pl

Faktury & płatności

+48 56 663 7668

e-faktury@necksimp.pl