Kariera

Dołącz do zespołu Necks IMP

REKRUTACJA

Prowadzimy rekrutację ciągłą na stanowiska spawacza, operatora maszyn CNC oraz ślusarza.

Jeśli są Państwo zainteresowani omówieniem szczegółów współpracy, prosimy o przesłanie wiadomości za pomocą formularza kontaktowego lub e-mail: rekrutacja@necksimp.pl

PRAKTYKI
Na praktyki zapraszamy studentów wszystkich lat zainteresowanych zdobyciem doświadczenia w obszarach:

  • finanse,
  • księgowość,
  • HR,
  • zarządzanie jakością,
  • logistyka,
  • zakupy,
  • BHP

Praktyki w naszej firmie trwają od czterech do sześciu tygodni.

Są bezpłatne i kończą się przekazaniem referencji. Praktykanci pod opieką doświadczonych pracowników firmy mają okazję do zapoznania się z metodologią i specyfiką pracy oraz stosowanymi rozwiązaniami.

Dzięki kilku tygodniom spędzonym z nami zdobędziesz nowe umiejętności i poczujesz atmosferę pracy w firmie. Możesz liczyć na szkolenie wprowadzające, elastyczne dopasowanie do trybu studiów, informację zwrotną po odbyciu praktyk.

Jak aplikować na praktyki?
Zgłoszenia na praktyki można przesyłać przez cały rok, wysyłając cv na adres mailowy podany w ogłoszeniu rekrutacyjnym.

Wybrane osoby zapraszane są na rozmowę ze HR Managerem i Kierownikiem Działu, po której zapada ostateczna decyzja o zaproszeniu kandydata na praktyki.

STAŻE
Staże w naszej firmie trwają od 3 do 6 miesięcy i są wynagradzane.

Opiekun stażu przekazuje wiedzę niezbędną do wdrożenia się na stanowisku pracy, a z czasem zleca coraz bardziej odpowiedzialne zadania.

Staż jest znakomitą okazją do zdobycia wiedzy z danej dziedziny i rozwoju umiejętności zawodowych. Po zakończeniu stażu przełożony dokonuje oceny dotychczasowej współpracy i w przypadku, gdy jest ona pozytywna, stażysta otrzymuje propozycję pracy.

Zachęcamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych (CV, LM).

Możesz zrobić to w każdej chwili, nawet jeśli nie umieściliśmy poniżej żadnych ogłoszeń lub lista nie obejmuje interesującego Cię stanowiska pracy.

*Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez NECKS IMP Sp. z o. o., ul. Małgorzatowo 43, 87-162 Lubicz Dolny w celu realizacji procesu rekrutacji. Zapoznałam (-em) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia.”

*Ponadto, jeśli  chcesz brać udział w przyszłych rekrutacjach – dopisz następującą klauzulę:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez NECKS IMP Sp. z o.o., ul. Małgorzatowo 4e, 87-162 Lubicz Dolny, moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji