Kontakt

Necks IMP Sp. z o.o.
ul. Na Zapleczu 25, 87-100 Toruń

e-mail: contact@necksimp.pl
zapytania ofertowe: offers@necksimp.pl
zamówienia: orders@necksimp.pl

Kalevi Tiihonen

Dyrektor Zarządzający
tel. +358 40 5322217
E-mail: kalevi.tiihonen@necks.fi

Dariusz Siljanczuk

Kierownik Zakładu
tel. +48 56 663 7669 mobile +48 661 490 513
E-mail: dariusz.siljanczuk@necksimp.pl

Andrzej Łobacz

Kierownik Rozwoju Zakładu
tel. +48 56 663 7660 mobile +48 603 950 582
E-mail: andrzej.lobacz@necksimp.pl

Łukasz Grobelski

Kierownik Zakładowej Kontroli Produkcji
tel. +48 56 663 7662 mobile +48 607 541 617
E-mail: lukasz.grobelski@necksimp.pl

Marcin Schulz

Kierownik Produkcji
tel. +48 56 663 7674 mobile +48 601 951 036
E-mail: marcin.schulz@necksimp.pl

Konrad Skibiński

Kierownik Planowania i Zarządzania Projektami
tel. +48 56 663 7678 mobile +48 607 579 061
E-mail: konrad.skibinski@necksimp.pl

Marcin Zandecki

Kierownik Technicznego Przygotowania Produkcji
tel. +48 56 663 7665
E-mail: marcin.zandecki@necksimp.pl

Piotr Łobacz

Kierownik Zakupów, Transportu i Gospodarki Magazynowej
tel. +48 56 663 7679
E-mail: piotr.lobacz@necksimp.pl

Dawid Hachaj

Project Manager
tel. +48 56 663 7678 mobile +48 661 101 242
E-mail: dawid.hachaj@necksimp.pl

Andrzej Malinowski

Zapytania ofertowe
tel. +48 56 663 7664
E-mail: andrzej.malinowski@necksimp.pl

Kierownik Cynkowni i Montażu

tel. +48 56 663 7676
E-mail: offers@necksimp.pl

Księgowość, faktury, płatności

tel. +48 56 663 7667 tel. +48 56 663 7668
E-mail: accounting@necksimp.pl e-faktury@necksimp.pl

Necks
Necks IMP Sp. z o.o.
ul. Na Zapleczu 25
87-100 Toruń, Polska
Godziny otwarcia biura: 7.00 – 15.00  

Firma zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Toruniu
VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000279337
REGON: 340310036
NIP: 8792518276

Kapitał zakładowy: 1.400.000,00 PLN
e-mail: contact@necksimp.pl
zapytania ofertowe: offers@necksimp.pl
zamówienia: orders@necksimp.pl

Necks Electric AB Tegelbruksvägen 22, 821 43 Bollnäs, Szwecja
Necks Electric AB Riddargatan 23, 114 57 Stockholm, Szwecja
EB Elektro AS Brøtergata 3, 2000 Lillestrøm, Norwegia
Necks Electric OY Lamminpääntie 16, 71800 Siilinjärvi, Finlandia